İzmir Kâtip Çelebi Ünivesitesi Slogan

İzmir Marriott Oteline Teknik Gezi Gerçekleştirildi

İzmir Marriott Oteline Teknik Gezi Gerçekleştirildi

Fakültemiz Turizm İşletmeciliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Simge KÖMÜRCÜ SARIBAŞ tarafından yürütülen “Turizmde Bilgi Sistemleri” dersi kapsamında 13.05.2022 tarihinde İzmir Marriott Oteline teknik gezi gerçekleştirildi.

 

Düzenlenen teknik gezide İnsan Kaynakları Müdürü Merve Özekinciler öğrencilere Marriott markası, tarihçesi, Marriott çatısı altında bulunan işletmeler, İzmir Marriott’ın genel işleyişi, departmanları, çalışanların nitelikleri ile görev ve sorumlulukları, üstlenilen organizasyonlar ve işletme tarafından sunulan iş ve staj imkanları hakkında detaylı bilgi verdi.
 

Ayrıca F&B departman müdürü Tolga Turhan ile Misafir İlişkileri Sorumlusu Seda Sürekçi öğrencileri bağlı bulundukları departmanların sorumlulukları, işleyişi ve gerçekleştirilen uygulamalar hakkında bilgilendirdi.

 

Böylece Turizm İşletmeciliği Bölümü birinci sınıf öğrencileri derslerde gördükleri teorik bilgileri pratik anlamda da yerinde gözlemleme fırsatı buldular. Düzenlenen teknik gezinin son bölümünde ilgili departman yetkilileri öğrencilerin merak ettiği soruları yanıtlayarak geleceğin turizmcilerine kariyer tavsiyelerinde bulundular.

İlgili Resimler


Menüyü Kapat